Keresés

Részletes keresés

rabaraka Creative Commons License 2001.05.24 0 0 123
Olvastam is. Pumuklit, mindenkit. Nekem a jelen idő most nem számít, tuggyuk, 1ccer szerelem elmúl. De mi van azután? Jó lenne, ha néhány múltidős is nyilatkozna. Volt, aki felmondott ? Vagy mi történhet? Vegyük azt, hogy a dolgoknak a maguk természetes rendjéből eredően egyoldalú módon leszen vége.
Szóval ez alapján kellene döntenem. (Nekem is volt már, de szerencsémre a sors mindig úgy intézte, hogy a romlás előtt mindig bekavart a monszun, így az elmúlt/befejezett munkahelyi kapcsolat kínjait megúsztam. Viszont erre a mázlira nem lehet számítani.)
rabaraka Creative Commons License 2001.05.24 0 0 122
Qtyaszorítóba ültettem magam. Adott a főnök, és adott az ellenkező nemű beosztott. A képlet egyszerű, szimpátia-kezdemények, kimondott szavak nélkül, gyanútól a beleképzelésig minden előforodulhat.
Ami eddig elhangzott, az annyi, hogy a főnök elvei között első helyen szerepel a "házinyúlra nem lövünk" történet, és gyorsan kiderült, hogy az elvekben társra lelt a beosztottban.
Ilyenkor mi van?
Mitől és mióta szabály a házinyúlra nem lövünk, és ki jár jobban: aki betartja, vagy aki nem ?
A standard válaszokat ismerem, de ki hogy élte meg egyes szám első személyben, ha ilyesmi történt vele ? Mindkét oldal nagyon érdekel.
Bölcsek, segítsetek.
Crashoverride Creative Commons License 1999.09.24 0 0 121
kihagytam a legfontosabbat, hogy ki dönt..


A FÉRFI DÖNT


Előzmény: originalqszi (117)
Crashoverride Creative Commons License 1999.09.24 0 0 120
originalqszi,
ebben teljesen igazad van amit állítasz, hogy..
"Lényeg a lényeg mindig a NŐ választ!!!!!"

Csak egy dolgot ne felejts el, hogyha házasságra kerül a sor, akkor pedig minden esetben a dönt!!!

Előzmény: originalqszi (117)
MAMAhal Creative Commons License 1999.09.23 0 0 119
Hátha van valakinek véleménye a témában....
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 118
MAMAhal polgártárs(nő),
Nekem személy szerint nem volt még munkahelyi kapcsolatom, látni azért láttam már egy párat. Úgyhogy így a véleményem arra redukálódik, hogy nem számít, hol és mikor, ha tényleg úgy érzed, hogy megtaláltad életed párját. Ha könnyebb dologra vágsz, 1xűbb máshol keresni, elkerülve ezzel a topikban felsorolt következményeket.

A második részre : vannak olyan cégek kis hazánkban, amelyek nem engedélyezik a kapcsolatot ugyanazon a területen szakterületen, a lehetséges visszaélések miatt.

originalqszi Creative Commons License 1999.05.07 0 0 117
Xenike: DE, DE és DEDE Hallgass csak a MAMAhalra! Nagyon bölcs nő! Persze vannak finom és durva módszerek! nem beszélve a kokottokról (milyen finom vagyok:-))).
Durva, ha valki felkínálkozik nyiltan, hogy sokan lássák, hogy most ő vadászik, még akkor is ha kifejezetten egy valakire vadászik:((((( Finoman, amikor apró jelekből megérzi az emberfia, hogy ő a kiválasztott él utána úgy néz ki a dolog, hogy a férfi volt a kezdeményező:-)))) Lényeg a lényeg mindig a NŐ választ!!!!!
Előzmény: Xenike (115)
MAMAhal Creative Commons License 1999.05.06 0 0 116
Xenike, de de.
Mindig a nő választ.Eldönti, hogy kiválaszthatják-e vagy sem:-)))
Előzmény: Xenike (115)
Xenike Creative Commons License 1999.05.06 0 0 115
"MINDIG A NŐ VÁLASZT!"
És nem, és nem, és nem.
Mármint nem mindig!
Előzmény: originalqszi (114)
originalqszi Creative Commons License 1999.05.06 0 0 114
MAMAhal kedves: Tudnod kell, hogy a férfiak ösztönösen vonzódnak ahhoz a nőhöz, aki másnak is kell!(talán a könnyű préda szindróma?) Egy jó feleségnek egy kicsit kurvásnak is kell lenni, ha sikert akar elérni otthon! A férfinak minden alkalmat meg kell ragadni... no jó, persze hogy nem mindet, de a disztingvált felkínálkozást feltétlenül, mert különben odafenn az orrára húzzák, idelenn meg azt mondják rá, hogy marha volt:DDDD persze rengeteg marha van!!!!!!!!(no most mit fogok kapni!!!:DDDD)Az irtózás relatív fogalom, egy csinos nőtől, mégha tudom is, hogy fűvel fával, mégsem irtózom, sőt!:-)))) Igen! MINDIG A NŐ VÁLASZT! És boldog lehet az a férfi, akit kiválasztanak!!!! Ez a lehetőség nem csak a nő, de az élet ajándéka is! Nem élni vele, dőreség:-))))))))
Előzmény: MAMAhal (113)
MAMAhal Creative Commons License 1999.05.05 0 0 113
Akkor nem yól tettem fel a kérdést."Ti férfiak" hogy néztek egy olyan nőre,akiről tudjátok hogy az egyik is,meg a másik is..a harmadik meg éppen most készül...:-)))
Úgy gondolod kedves Qszi,hogy meg kell ragadni az alkalmat,mint férfi? Nem hiszem hogy minden pasi ezt gondolná,hogyha szabad a vásár, akkor csak ki kell várnom a soromat.Lehet,hogy némelyik pasi is írtózik az ilyen nőtől? Na, erre lettem volna kiváncsi.
Mindig a nő választ? Hát...
Előzmény: originalqszi (107)
macko Creative Commons License 1999.05.05 0 0 112
Telefonra várok!
Előzmény: Halászkirály (109)
Degeczi Creative Commons License 1999.05.05 0 0 111
Szerintem meg a Pepsi.
Előzmény: zsudu (110)
zsudu Creative Commons License 1999.05.05 0 0 110
Azt talán mástól kéne kérni! Jobbat mondok, nem is kell kérni, mert megteszi magától is. Üzenni, meg nekem lehet egyenesen, nem kell egy harmadik személy.
Előzmény: Halászkirály (109)
Halászkirály Creative Commons License 1999.05.05 0 0 109
Macko! Azt üzenem ennek az idióta zsudunak, hogy nyálazza meg a vonómat!
Szia!
macko Creative Commons License 1999.05.05 0 0 108
Telefonra várok és még másra is.
originalqszi Creative Commons License 1999.05.05 0 0 107
MAMAhal kedves: egészségükre az ilyen nőknek is, hiszen akkor a férfiak kivel kezdenének, ha nem velük????? Mindig a nő választ!!!!!
Előzmény: MAMAhal (98)
Halászkirály Creative Commons License 1999.05.05 0 0 106
Szia Macko! Ó, be furcsa ez a "véletlen" egybeesés! Most éppen nyűgözve vagyok...
zsudu Creative Commons License 1999.05.05 0 0 105
Csak nem idegesek vagyunk!?
Fáj az igazság?
Előzmény: Halászkirály (102)
macko Creative Commons License 1999.05.05 0 0 104
Nem azt szeretted volna, hogy mindenki rád figyeljen és csak téged szeressen, ez a szeretet egyik formája.
macko Creative Commons License 1999.05.05 0 0 103
Szia Kiscillagom !
Halászkirály Creative Commons License 1999.05.05 0 0 102
zsudu! Nem szállnál már le rólam!?? Fáj valamid, hogy állandóan engem cseszegetsz? Mi közöd van mindehhez?
Esetleg ha autogramra lenne szükséged, postán elküldöm, némi erotikus fotó kíséretében!
És most elmegyek enni.
Csókollak icipici zsudumacija Halászkirályának!
zsudu Creative Commons License 1999.05.05 0 0 101
Saját csapdádba estél bele.
Magyarázkodni nagyon tudsz, de senki nem hisz már neked!!!
Előzmény: Halászkirály (100)
Halászkirály Creative Commons License 1999.05.05 0 0 100
zsudu: elég, ha csupán az érintett személyek tudják, hogy mit jelent ez a bizonyos múlt, jelen és jövő idő! És én úgy tudom, te nem tartozol ezen személyek közé.
A megjegyzéseiddel pedig már nem foglalkozom!
zsudu Creative Commons License 1999.05.05 0 0 99
Ismét idéznélek:
1.mert VOLT valakim!

2. VAN egy édes-aranyos kedvesem, akivel immáron fél éve TOLJUK (jelen idő), és ő nekem bőven elég ( feleség nem is kell?).
Akkor most volt, vagy van, vagy lesz???
Mert ugye nem mindegy!.
Visszatáncolunk???

Előzmény: Halászkirály (97)
MAMAhal Creative Commons License 1999.05.05 0 0 98
Jujj, de örülök, hogy visszatért ez a topic.Nálunk is van fejlemény: 1/2 éve érkezett egy új kolléganő, aki azóta( saját bevallása szerint) a negyedik pasiját nyűvi.Ebből kettő munkahelyi.Na ehhez mit szóltok?
Egyáltalán kedves fiúk,férfiak,mi a véleményetek az ilyen "dolgozó" nőkről?
Halászkirály Creative Commons License 1999.05.05 0 0 97
zsudu, köszönöm, hogy idéztél, mert lusta vagyok megnézni, így legalább megspóróltál nekem félpercnyi utánanézést.
De még mindig nem értem, hogy miért csűrsz-csavarsz! A munkahelyi kapcsolatokra nem volt szükségem (és nem is lesz), mert volt valakim! Ebben mi olyan érthetetlen?
Erőlködésed már nagyon izzadságszagú...
zsudu Creative Commons License 1999.05.05 0 0 96
Idéznélek:
mert nekem valóban nincs is rá szükségem! Van egy édes-aranyos kedvesem, akivel immáron fél éve toljuk, és ő nekem bőven elég.
No comment!
Előzmény: Halászkirály (95)
Halászkirály Creative Commons License 1999.05.05 0 0 95
zsudu, te akkora barom vagy, mint ide Kenya! Ez az oldal a MUNKAHELYI kapcsolatokról szól! És nekem ilyenből egy sem akadt!
Máskor olvass figyelmesebben és utána szólj...
zsudu Creative Commons License 1999.05.05 0 0 94
Halászkirály!
Szóval fél éve tart a kapcsolatod a kedveseddel, a feleséged mellett.
Miközben, arról papolsz, hogy soha semmilyen kapcsolatod nem volt ....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!